OPERATOR CAD

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca na terenie Polski i zagranicą, lider w zakresie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje OPERATORA CAD

Zadania:

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej technologicznej
  • Wykonywanie rysunków na etapie ofertowym
  • Współpraca z projektantami innych branż
  • Współpraca z działem sprzedaży
  • Kontakt z zespołem technologicznym w Holandii

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w Autodesk CAD, mile widziana umiejętność pracy w Revit
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bezpośredni kontakt z centralą firmy w Holandii)
  • Znajomość MS Office
  • Wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres rekrutacja.NICE@nijhuisindustries.com