INŻYNIER ELEKTRYK

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca na terenie Polski i zagranicą, lider w zakresie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje INŻYNIERA ELEKTRYKA

Zadania:

  • Prowadzenie montaży instalacji elektrycznych przemysłowych
  • Uruchamianie nowych urządzeń i instalacji przemysłowych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Prowadzenie rozruchów mechanicznych i hydraulicznych przemysłowych oczyszczalni ścieków w kraju i zagranicą
  • Serwis instalacji
  • Kontrola prac montażowych firm zewnętrznych
  • Organizacja pracy z uwzględnieniem przepisów BHP
  • Współpraca z Inżynierem i Kierownikiem Projektu

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność (praca w delegacji ok. 90% czasu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inne języki mile widziane)
  • Znajomość MS Office
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienie elektryczne SEP
  • Znajomość oprogramowania sterowników PLC paneli operatorskich HMI
  • Znajomość zasad i przepisów BHP

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres rekrutacja.NICE@nijhuisindustries.com