INŻYNIER DO DZIAŁU SERWISU

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca na terenie Polski i zagranicą, lider w zakresie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje INŻYNIERA DO DZIAŁU SERWISU

Zadania:

  • Koordynacja prac działu serwisu instalacji oczyszczania ścieków
  • Optymalizacja procesów obsługi zgłoszeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Kontakt z serwisami dostawców i wykonawców
  • Terminowa obsługa zamówień i umów serwisowych
  • Optymalizacja i prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi

Oczekiwania:

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami, dobre zdolności interpersonalne
  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B, gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Zapał i motywacja do pracy, inicjatywa, chęć samorozwoju, samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Perspektywa awansu na stanowisko kierownika działu serwisu

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres rekrutacja.NICE@nijhuisindustries.com